Tesbihe olan ilgim 15 yaşımda bir aile büyüğümüzden hediye olarak bir tesbih aldığım zaman başladı. Amatör olarak topladığım tesbihlerden sonra , yurtdışından getirdiğim malzemelerle , ünlü ustalarımıza tesbihler yaptırmaya başladım.

Amacım ; küreselleşmenin kötü bir yan etkisi sonucu popüler batı kültürünün ve yaşam biçiminin giderek daha da fazla hakim olduğu bu dünyada , geleneksel sanatlarımızdan tesbih sanatına yönelik ilgiyi canlı tutmak ve bu sanata destek vermektir. Bunun yanı sıra nadir bulunan malzemelerle , Türk ustalarının eşsiz işçiliğini buluşturup , koleksiyonerlere açık ve doğru bir şekilde tanımlanmış tesbihler temin etmek gayesindeyim.

Sitemi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Sizin görüşleriniz , geri bildirimleriniz benim için çok önemli. Lütfen iletişim kurmakta tereddüt etmeyiniz. Görüşlerinizi , yorumlarınızı , önerilerinizi benimle paylaşmanızdan büyük bir memnuniyet duyacağım. Sitede bulunan tesbihlerle ilgilenmiyor olsanız bile , elinizde bulunan tesbihlerin malzemesi , işçiliği , kalitesi ve değeri konusunda sizlere bilgi vererek yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

MİSYONUMUZ – VİZYONUMUZ için lütfen tıklayınız.